Konferenčné stoly

Lesní králi obývačiek.  Konferenčné stoly Reforest sme vytvorili z menších koreňov dubu, buku či agátu, ktoré sme našli po výrube či kalamite a pretvorili na dizajnové kúsky. Aj bez listnatej koruny pôsobia vznešene a dodajú váhu každému milému stretnutiu.  Je to predsa masív!

S tými najmilšími zakoreníte až do mesačného svitu. 
Každý konferečný stôl Reforest vznikal v našej dielni niekoľko týždňov. Má unikátny tvar, ktorý sme vybrúsili v spolupráci s prírodou.
Vyberte si z našej lesnej galérie.
Druhy koreňov

Dub

Múdrosť má v koreňoch, súcit v listoch a vetvách. Dub je symbolom energie a moci. Stratégiu prežitia má naštudovanú zo všetkých našich stromov najlepšie. Rastie do krásy niekoľko stoviek rokov. Výborne odoláva všetkým poveternostným vplyvom. Dubový koreň je silný a nezlomný.

Buk

Pevný a udatný strom so štíhlym kmeňom, ktorý sa po zahriatí parou zmäkne a dá sa vynikajúco tvarovať do rôznych záhybov. V teple domova sa bukový koreň prispôsobí každému interiéru.

Agát

Spoločník na celé jedno storočie. Agát je najpevnejšia a najstabilnejšia drevina. Používa sa ako vetrolam medzi roľami a dedinských hájoch. Keď je drevo agáta chránené a naimpregnované, vydrží v zdravom vzhľade 40 rokov. V interiéri domu aj sto.

Mám záujem

Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s Reforestom. Hotové stoly z našej webovej galérie vám vieme priviezť  domov kedykoľvek, naolejované, ošetrené aj s rodným listom.

 

Ak túžite po inej kombinácii koreňa a dosky, radi  vám vytvoríme nevšedný lesný stôl na mieru. V našej dielni odpočíva  viacero neopracovaných koreňov, ktoré čakajú na svoj okamih.