Kuchynské stoly

Sme rodinná firma a kuchynský stôl vnímame ako symbol spojenia. Útočisko. Miesto pre dobrý rozhovor i chlieb. Pri kuchynských stoloch Reforest sa môžu stretávať celé generácie. Sú húževnaté, odolné a láskyplné.

 

Ešte ich tu nevidíte, lebo  niektoré sú vo fáze frézovania, iné čakajú na poslednú vrstvu oleja. Hotový je zatiaľ Hostirad, velikán z dubu, ktorý je stvorený na hostiny aj malé rodinné slávnosti, ale čoskoro pribudnú aj ďalšie dizajnové kombinácie: majestátne stoly s koreňmi, aj unikátne kúsky zaliate živicou, tzv. riekou. Pokojne nám napíšte a radi vás virtuálne prevedieme našou dielňou a jeden z pripravovaných stolov môže byť váš.  

 

Reforest je túžba po nevšednosti a unikátnom dizajne.

 

 

Z lesa do obývačky

Hotový stôl vám privezieme až domov, vyložíme, prenesieme a umiestnime tam, kde ste mu vyhradili teplé miestečko.

Bez údržby

Každý kúsok z našej dielne je zdravý, kvalitne ošetrený a poctivo naolejovaný. Nechajte drevo vo vašom interiéri potichu pracovať. Nepotrebuje zvláštnu starostlivosť.

Rodný list k stolu

Ku každému stolu s lesným koreňom dostanete rodný list na krásnom papieri. Nájdete v ňom fakty aj pikošky o jedinečnosti vášho dizajnového lesného kúsku.

Stoly, ktoré už našli svoj ekosystém

Mám záujem

Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s Reforestom. Hotové stoly z našej webovej galérie vám vieme priviezť  domov kedykoľvek, naolejované, ošetrené aj s rodným listom.


Ak túžite po inej kombinácii koreňa a dosky, radi  vám vytvoríme nevšedný lesný stôl na mieru. V našej dielni odpočíva  viacero neopracovaných koreňov, ktoré čakajú na svoj okamih.