Konferenčný stolík z masívu

Každý konferenčný stolík z koreňov stromov je originálnym dielom z rúk majstrov, ktorí venujú osobitnú pozornosť detailom a kvalite. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli všetky konferenčné stolíky jedinečné vzhľadom, charakterom i tvarom koreňov, čím získavajú osobitý výraz, originalitu i autenticitu.

Okrúhle konferenčné stolíky, luxusné konferenčné stolíky i naozaj dizajnové konferenčné stolíky. Vitajte v našej kolekcii, ktorá je navrhnutá s ohľadom na moderný dizajn a praktické využitie. Nech už hľadáte stolík pre firemné konferencie, rokovania alebo jednoducho štýlový doplnok do vašej kancelárie alebo obývačkový stolík, tak ste na správnom mieste.

Pripravili sme si pre vás konferenčné stolíky z masívu rôznych tvarov, veľkostí aj materiálových kombinácií, aby sme vyhoveli vašim individuálnym potrebám a preferenciám. Od minimalistických moderných dizajnov až po klasické okrúhle konferenčné stolíky, naše produkty zaručujú spoľahlivosť, trvanlivosť a štýlový vzhľad. Na naše konferenčné stolíky vyrobené z kvalitných materiálov sa môžete spoľahnúť.

Z lesa do obývačky

Hotový stôl vám privezieme až domov,
vyložíme, prenesieme a umiestnime tam, kde ste mu vyhradili teplé miestečko.

Bez údržby

Každý kúsok z našej dielne je zdravý, kvalitne ošetrený a poctivo naolejovaný. Nechajte drevo vo vašom interiéri potichu pracovať. Nepotrebuje zvláštnu starostlivosť.

Slovenská výroba

Všetko drevo pochádza zo slovenských lesov a bolo vybrúsené s citom, trpezlivosťou a rešpektom k pôvodnému rukopisu prírody našimi rukami.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.