brusenie-dreva-sluzba-reforest

Brúsenie dreva pomocou egalizačnej brúsky

Ak hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý sa postará o brúsenie dreva a dosiek, ste na správnom mieste. Ponúkame službu egalizovania a brúsenia  dosiek do šírky 1350 mm. Výbrus do zrnitosti 1200 pre živicu.

V našej firme Reforest sme odborníci na prácu s drevom. Ponúkame aj komplexné služby týkajúce sa brúsenia dosiek a dreva. Nechajte svoje dosky v našich rukách a môžete si byť istí, že budú spracované s najvyššou starostlivosťou a profesionalitou.

Brúsenie dreva v dielni Reforest

Brúsenie dreva je pre nás každodennou činnosťou. Ak drevo rozmerovo nezodpovedá potrebným rozmerom našej egalizačnej brúsky, siahame po ručných frézach a brúskach, až kým nedosiahneme potrebný vzhľad a textúru dreva.

Pri brúsení dreva postupujeme s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, každý kus dreva je pre nás jedinečný a zaslúži si osobitnú pozornosť. Brúsime dosky i rôzne špecifické kúsky dreva, ako sú napríklad korene a pod. Tento proces je mikroprácou, pretože každý detail sa vykonáva s citom a rešpektom voči materiálu.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.