Jedálenský stôl z masívu

Objavte výnimočný jedálenský stôl z masívu, nadizajnovaný prírodou. Aj vy by ste chceli drevený jedálenský stôl? Siahnite po kúsku, ktorý sa stane dominantou vašej jedálne.  Dizajnujeme a vyrábame luxusné jedálenské stoly na mieru z rôznych druhov dreva.

Každý drevený jedálensky stôl má svoj príbeh a históriu. Má však aj inú dôležitú úlohu, hlavne spája priateľov a rodinu pri dobrom jedle či rozhovore. Ako rodinná firma chápeme dôležitosť a výnimočnosť každého dreveného stola a preto je každý kúsok z našej dielne unikátny a vyrobený s najvyššou starostlivosťou a precíznosťou. Pri našom jedálenskom stole z masívu sa môžu stretávať celé generácie a zdielať spolu príjemné chvíle. To je dôvod, prečo ich radi tvoríme.

Z lesa do obývačky

Hotový stôl vám privezieme až domov,
vyložíme, prenesieme a umiestnime tam, kde ste mu vyhradili teplé miestečko.

Bez údržby

Každý kúsok z našej dielne je zdravý, kvalitne ošetrený a poctivo naolejovaný. Nechajte drevo vo vašom interiéri potichu pracovať. Nepotrebuje zvláštnu starostlivosť.

Slovenská výroba

Všetko drevo pochádza zo slovenských lesov a bolo vybrúsené s citom, trpezlivosťou a rešpektom k pôvodnému rukopisu prírody našimi rukami.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.