pilenie-stromov-sluzba-reforest

Pílenie stromov

V Reforeste sa špecializujme i na pílenie stromov. Hľadáte profesionálov, ktorí vám pomôžu s pílením stromov? Ste na správnom mieste.

Nech už potrebujete spíliť celý strom, alebo len učesať korunu, sme tu pre vás. Máme bohaté skúsenosti s pílením stromov rôznych druhov a veľkostí. Nechajte svoje stromy v našich rukách a môžete si byť istí, že budú ošetrené s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou.

Pri práci s každým stromom dbáme nielen na jeho estetický vzhľad a bezproblémové zpílenie, ale aj na bezpečnosť okolia. Pílenie stromov vykonávame s maximálnou precíznosťou, opatrnosťou a starostlivosťou, aby váš priestor zostal bezpečný, ale aj esteticky príjemný.

Sme odborníci na drevo, máme potrebné vedomosti a zručnosti na to, aby sme zvládli akúkoľvek výzvu. Okrem pílenia stromom realizujeme i pílenie kmeňov stromov. Pomôžeme vám s nadrozmernými kmeňmi do šírky až 190 cm, kľudne aj u vás doma. Máte nadrzomerný kmeň, ktorý sa nezmestí na gáter, ozvite sa nám. Zbalíme našu reťazovú pílu s veľkou lištou a prídeme drevo napíliť priamo k vám.

Našu prácu si môžete pozrieť:

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.