reforest

Stoly na mieru a drevené dekorácie, to sme my

Erika a Marek. Malý rodinný biotop, kde myšlienka Reforestu vznikla a prerástla do značky. Marek je väčšinou v dielni, kde čaruje s frézou a vytvára stoly na mieru a ja, Erika som k dispozícii na všetky vaše objednávky a otázky. Každý stôl vám osobne dovezieme či už domov, do firmy, foyer penziónu či hotela, vyložíme a slávnostne odovzdáme i s rodným listom. Vieme vám vytvoriť aj originálny Reforest kúsok na mieru. Výroba stolov na mieru spočíva v tom, že si môžete sami vybrať koreň/podnož aj dosku z našej dielne, ktorá vám najlepšie sadne do interiéru.

Ak by ste túžili Reforest zažiť na vlastné zmysly či už spoznať proces výroby alebo sa osobne dohodnúť na zhotovení vašich masívnych snov, radi vás privítame v našej dielni, ktorá sa nachádza v Maduniciach na Družstevnej ulici. Náš lesný showroom nájdete v Bratislave na Račianskej 90 v OC LightPark. Príďte kde vám to vyhovuje viac, vítaní ste všade. 🙂

Tešíme sa na všetky objednávky.

Máte záujem o stoly na mieru alebo unikátne drevené dekorácie? Kontaktujte nás!

  Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

  Kontakt

  Marek Vitek
  marek@reforest.sk
  +421 914 107 954
  Dieľňa: Družstevná 10, 922 42, Madunice
  Showroom: OC LightPark Bratislava, Račianska 90.

  REFOREST s.r.o.

  IČO: 53304608

  DIČ: 2121342586