pilenie-kmenov-sluzby-reforest

Pílenie kmeňov

Medzi našimi službami nájdete aj pílenie kmeňov. Špecializujeme sa aj na pílenie nadrozmerných kmeňov, a to až do šírky 190 cm.

Vďaka modernému vybaveniu a skúseným pracovníkom zvládneme spracovať aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Pri práci s každým stromom dbáme nielen na jeho estetický vzhľad, ale aj na  bezpečnosť. Pílenie kmeňov vykonávame s maximálnou precíznosťou, opatrnosťou a starostlivosťou.

Sme odborníci na drevo, máme potrebné vedomosti a zručnosti na to, aby sme zvládli akúkoľvek výzvu. Okrem pílenia kmeňov realizujeme i pílenie stromov a úpravu korún stromov. Potrebujete profesionálnu pomoc? Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 042 150, alebo nás prídite navštíviť osobne v našej dielni Reforest, ktorá sa nachádza v Maduniciach na Družstevnej ulici.

Našu prácu si môžete pozrieť:

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.