Pílenie stromu, brúsenie dreva i sušenie dreva a reziva

Pílenie stromu, leštenie či sušenie dreva alebo brúsenie dreva nikdy nebolo jednoduchšie. V našom portfóliu nájdete širokú škálu služieb orientovaných na prácu s drevom, ktoré môžete využiť. Sme tu pre vás aby sme vám s tým pomohli.

Pílenie stromov a kmeňov

Robíme pílenie stromov podľa vašich požiadaviek. Stačí nám zavolať a prídeme. Nezáleží na veľkosti, sme pripravení na prácu aj s nadrozmernými stromami. Naša špecializácia zahŕňa aj pílenie kmeňov, pričom sme schopní spracovať aj stromy s maximálnou šírkou kmeňa až do 190 cm.

Sušenie dreva

Spílené drevo nechajte na nás. Začleníme ho do nášho procesu sušenia, aby ste mohli čo najskôr začať s jeho ďalším spracovaním. Naša sušiaca technológia zabezpečí, že drevo dosiahne ideálnu vlhkosť a bude pripravené na ďalšie úpravy.

Leštenie dreva a egalizovanie dosiek

Vaše drevo bude v našej Reforest dielni v rukách odborníkov. Kvalitne vybrúsime a vyleštíme drevo až do vysokého lesku. S naším precíznym spracovaním dosiahnete nielen krásny, ale aj profesionálny vzhľad vašich drevených produktov.

Leštenie laku a epoxidu

Leštenie

Ponúkame kvalitné a rokmi trénované leštenie do vysokého lesku.

Egalizovanie dosiek

Egalizovanie dosiek

Doneste svoje dosky ku nám na prebrus, ušetríte veľkú kopu času a nervov.

Pílenie kmeňov

Pílenie kmeňov

Nerobíme konkurenciu píle, pílime nadrozmerné kmene do 190 cm šírky.

Pílenie stromov

Pílenie stromov

Či chcete spíliť celý strom alebo len učesať korunu

Sušenie dreva

Sušenie dreva

Po dohode dávame možnosť prihodiť svoje drevo do nášho cyklu sušenia.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.