Iné produkty

Drevený nábytok z masívu prinesie do vášho interiéru príbeh o faune, o flóre, o vode, o vetre, o kráse, o kolobehu a druhej šanci na život. Pri kúpe každého produktu Reforest podporujete udržateľnosť slovenských lesov.

V Reforeste nevyrábame iba drevené stoly. Vyrábame tiež drevený nábytok z masívu a nevšedné drevené dekorácie. Naše diela vyrábame z koreňov stromov a nesú v sebe ducha prírody a eleganciu. Dodajte svojmu domovu špeciálnu atmosféru s nábytkom z masívu.

Objavte našu ponuku. Dizajnové drevené stoličky, kvalitné poličky z dreva, masívne drevené dekorácie do bytu či domu alebo užitočný a kvalitný drevený botník, ktorý s vami vydrží dlhé roky.

 

Z lesa do obývačky

Hotový stôl vám privezieme až domov,
vyložíme, prenesieme a umiestnime tam, kde ste mu vyhradili teplé miestečko.

Bez údržby

Každý kúsok z našej dielne je zdravý, kvalitne ošetrený a poctivo naolejovaný. Nechajte drevo vo vašom interiéri potichu pracovať. Nepotrebuje zvláštnu starostlivosť.

Slovenská výroba

Všetko drevo pochádza zo slovenských lesov a bolo vybrúsené s citom, trpezlivosťou a rešpektom k pôvodnému rukopisu prírody našimi rukami.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.