lestenie-dreva-sluzba-reforest

Leštenie laku, epoxidu a farby

Profesionálne leštenie laku, epoxidu alebo farby. Zaoberáme sa leštením epoxidovej živice, laku a farby, pričom kladieme dôraz na kvalitu a precíznosť celého procesu.

Venujeme sa transformácii každého z materiálov na elegantný a žiarivý povrch, ktorý prinesie vášmu produktu štýlový nádych a luxusný vzhľad. Leštenie robíme do vysokého lesku pomocou leštičky a leštiacej pasty čím dosiahneme dokonalý lesk, ktorý zaujme na prvý pohľad.

Rezervujte si leštenie telefonicky +421 903 042 150 alebo nás prídite navštíviť do našej Reforest dielne, ktorá sa nachádza v Maduniciach na Družstevnej ulici.

Máte záujem? Kontaktujte nás!

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

    Každý stôl je jedinečný kúsok

    Napíšte nám, ak máte chuť skrášliť si interiér s dizajnovým jedálenským alebo konferenčným stolíkom od Reforestu. Hotový stolík z dreva vyrobíme na mieru priamo pre vás a privezieme až k vám domov.

    Ak túžite po inej kombinácii dreva alebo epoxidovej živice, radi vám vytvoríme nevšedný drevený stôl na mieru. V našej dielni odpočíva viacero neopracovaných koreňov a dreva, ktoré čaká na svoj okamih.